Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do domu lub mieszkania chronią nie tylko przed zimnem, ale też przed nieproszonymi gośćmi, dlatego nasi klienci zamawiają często montaż modeli antywłamaniowych.

Zewnętrzne drzwi to także wizytówka naszego domu, a więc ważne jest, by prezentowały się one efektownie i stanowiły harmonijną całość z elewacją domu i stolarką okienną.

Aby jednak drzwi wejściowe spełniały należycie swoją funkcję – zarówno praktyczną, jak i estetyczną – muszą być w sposób profesjonalny zamontowane. Nasza firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem w montowaniu każdego rodzaju drzwi, w tym antywłamaniowych, które wyróżniają się wzmocnioną konstrukcją.

Fachowe osadzenie drzwi wejściowych to gwarancja pełnej satysfakcji z ich użytkowania. Profesjonalny montaż ościeżnic i skrzydeł drzwiowych oferowany przez firmę DSW DMYTRO SHVAIKA pozwala skutecznie uniknąć późniejszych problemów z nowo zakupionymi drzwiami, takich jak nieszczelność drzwi i generowanie strat ciepła, zacinanie się zamka, niedomykanie się skrzydła czy niedostateczne zabezpieczenie przed kradzieżą.

Solidnie wykonane drzwi antywłamaniowe to nie zbędny wydatek, ale inwestycja w bezpieczeństwo i ochronę dobytku.

Ościeżnice drzwi antywłamaniowych montujemy, używając materiałów zalecanych przez producenta, i zawsze na tak, by drzwi wejściowe były skuteczną przeszkodą dla złodzieja i poprzez wyrwanie ościeżnicy ze ściany nie mogły zostać wyważone.

Zadzwoń teraz