Drzwi wewnętrzne i ukryte

Mimo że moda na otwarte przestrzenie w aranżacjach wnętrzarskich od lat nie przemija, drzwi wewnętrzne wciąż pozostają nieodzownym elementem wyposażenia i wystroju domu czy mieszkania.

Organizując przestrzeń zacisza domowego, nie możemy się więc właściwie bez nich obyć. Niezbędne do urządzenia domu okazują się być nie tylko drzwi do łazienki czy sypialni, ale również do wydzielenia kameralnego miejsca do pracy lub przytulnego pokoju dziecięcego.

Chociaż montaż drzwi wewnętrznych stanowi mniejsze wyzwanie niż wejściowych, warto ich osadzenie w ścianie powierzyć profesjonalistom, którzy dysponują odpowiednim doświadczeniem w zakresie odpowiedniego wypoziomowania i mocowania drzwi oraz estetycznego wykończenia ściany po wykonanym już montażu.

Na skorzystanie z usługi fachowca można sobie pozwolić tym bardziej, że drzwi łazienkowe czy prowadzące do gabinetu wymieniamy z reguły bardzo rzadko.

Firma DSW DMYTRO SHVAIKA profesjonalnie montuje wszystkie typy drzwi wewnętrznych, w tym cieszące się ostatnio dużą popularnością drzwi ukryte, czyli z niewidoczną, wkomponowaną w ścianę ościeżnicą. Rozwiązanie to sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach oraz wszędzie tam, gdzie ze względów estetycznych chcemy nadać drzwiom dyskretny wygląd.

Zadzwoń teraz